Wynajem

WYNAJEM

By sprostać oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy usługi również o wynajem wózków widłowych, który jest w Polsce coraz częstszą formą pozyskania wózka widłowego na potrzeby firmy. Różnorodne opcje pozwalają nam dopasować ofertę do indywidualnych wymagań. Bez względu, czy jest to pełna flota na wiele miesięcy, czy jeden wózek na parę dni.

Dlaczego warto wynajmować, a nie kupować wózek widłowy ?

Dlatego że wynajem jest jedyną w pełni obliczalną formą pozyskania wózka widłowego. Przy wyborze leasingu czy zakupu gotówkowego nie jesteście Państwo nigdy wstanie założyć dokładnych kosztów utrzymania wózka widłowego. Co innego przy wynajmie . W wynajmie płacąc z góry ustaloną stawkę można bez problemowo założyć budżet i w pełni obliczyć koszty np. rocznego utrzymania wózka. Wynajmując wózek widłowy, nie interesują państwa koszty związane z serwisem wózka, awariami wózka ,kosztami przeglądów czy badań UDT .Wszystkie te koszty spadają na nas .Państwo płacicie tylko jedną z góry ustaloną stawkę . Dlatego właśnie Wynajem jest przyszłością.

Dla naszych klientów proponujemy wynajem nawet od jednego dnia , a nowością jest również wynajem wózka widłowego z operatorem np. do rozładunku nowo dostarczonej maszyny czy urządzenia .

Proponujemy Państwu następujące formy wynajmu:

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY – Zaczyna się od jednego dnia ale może trwać nawet bezterminowo. Najpopularniejszy w przypadku braku możliwości określenia długości wynajmu ze względu np .na długości sezonu.

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY – Zazwyczaj jest to wynajem w okresie powyżej  3 do 12 miesięcy.  Niebywałą zaletą jest tam, gdzie wózek potrzebny jest np. w okresie Wiosenno-Letnim.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY –Jest to wynajem w okresie powyżej 12 miesięcy i tak naprawdę bez ograniczeń. Ten rodzaj wynajmu jest coraz bardziej popularny , ponieważ jest jedyną alternatywą dla pozyskania maszyny lub urządzenia bez angażowania środków własnych, kredytu bankowego lub leasingu i nie wymaga, aż tylu formalności. Opcji jest bez liku, a w takim wariancie istnieje nawet możliwość wynajmu fabrycznie nowego wózka , z możliwością wymiany na nowy np. po 3 latach .

Form wynajmu jest naprawdę wiele ,dlatego jest możliwe dopasowanie takiej oferty ,która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany nie czekaj, skontaktuj się z naszym działem wynajmu, a my zajmiemy się resztą .