O nas

GRUPA WSPARCIA TECHNICZNEGO zajmuje się serwisowaniem wózków widłowych, elektrycznych oraz spalinowych marek: Toyota, BT, Cesab, Jungheinrich, Hyster, Nissan, Mitsubishi, Still. Wykonujemy konserwację, remonty główne, przeglądy, odbiory UDT. Zajmujemy się również diagnostyką i serwisem baterii trakcyjnych. Oprócz usług serwisowych, oferujemy także sprzedaż nowych wózków magazynowych Firmy Cesab i Toyota, oraz skup i sprzedaż wózków używanych marek, które obsługujemy serwisowo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie zdobyte w firmach MHC Sp.z.o.o.,
Bt Polska Sp.z.o.o., Toyota Material Handling Polska Sp.z.o.o., Emtor Sp.z.o.o.

Samodzielnie działamy od 8 lat i firma ciągle się rozwija. W ciągu kilku lat przejęliśmy serwis w wielu przedsiębiorstwach dotychczas obsługiwanych przez firmowe serwisy i nadal je obsługujemy, co zapewne świadczy o jakości naszych usług, a także o konkurencyjnych cenach.

W czym jesteśmy lepsi niż konkurencja???

Jako jedni z niewielu w branży wózków widłowych wykonujemy naprawy wózków o napędzie elektrycznym. Do których posiadamy specjalistyczne oprogramowania i dokumentację oraz odpowiednią wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem wyuczoną w autoryzowanych serwisach .Co pozwala nam skrócić czas diagnostyki i naprawy do niezbędnego minimum .

Nasza firma zajmuje się również diagnostyką i serwisem baterii trakcyjnych oraz ich utrzymaniem w należytej kondycji i sprawności, by mogły poruszać Wasz świat . Świat jakim jest Wasz magazyn !

 

Dlaczego wybrali nas inni ???

Bo nasza Grupa jest po to, aby Wam pomóc i ograniczyć wszystkie problemy związane z posiadaniem wózka widłowego . Rzec można zdjąć z Waszych barków ciężar, by Wasze wózki służyły Wam długo i bezawaryjnie przez co pozwolą na znaczne obniżenie kosztów dla Państwa Firmy.

 

Jaki jest cel G.W.T  ????

By Twój sprawny wózek był naszą wizytówką !!!

Z poważaniem GRUPA WSPARCIA TECHNICZNEGO !!!!