Sprzedaż i skup

SPRZEDAŻ I SKUP WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Grupa Wsparcia Technicznego prowadzi sprzedaż nowych wózków widłowych takich marek jak TOYOTA i CESAB . W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne modele tych producentów .Dzięki kontaktom w całej Europie jesteśmy wstanie być konkurencyjni cenowo w porównaniu do autoryzowanych Dealerów tych marek .

Zapraszamy do współpracy, masz pytanie ? Dzwoń, pisz, a nasz doradca sporządzi ofertę dla Ciebie .

Ale G.W.T to również sprzedaż wózków widłowych używanych, dla naszych klientów proponujemy 3 warianty sprzedaży wózków widłowych używanych:

-Wózki w stanie po odkupieniu  od klienta ( zaletą jest niska cena ale słaba prezencja ),

-Wózki po generalnym przeglądzie wraz z odbiorem UDT  (zaletą jest gwarancja sprawności poparta odbiorem Urzędu Dozoru Technicznego oraz 1 miesięczną gwarancja),

-Wózki po generalnym przeglądzie wraz z odnową powłoki lakierniczej ( zaletą jest gwarancja sprawności na 3 miesiące odbiór UDT , jak i efekt wizualny nowego wózka ),

Nasza firma prowadzi również skup wózków od klientów ,jak i możliwość oddania wózka w rozliczeniu. Skupujemy wszelkie wózki , sprawne ,uszkodzone , po wypadkach . Proponujemy uczciwe ceny, własny transport rzetelną bezpłatną wycenę .

Chcesz się pozbyć wózka? zalega Ci na magazynie? chcesz wymienić na nowszy ,lepszy ? Dzwoń, pisz,  nasz Dział Sprzedaży skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty Technika Serwisu który sporządzi bezpłatną wycenę Twojego wózka.