Serwis

G R U P A  W S P A R C I A  T E C H N I C Z N E G O

Pragnie przedstawić Państwu naszą ofertę obejmującą pełną obsługę serwisową, dostosowaną indywidualnie do Państwa potrzeb.

 

Zgodnie z tym, czego mógłbyś oczekiwać od Grupy Wsparcia Technicznego , zobowiązujemy się do dbania o sprawność Twojego wózka podczas całego okresu jego użytkowania. Właśnie dlatego dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania serwisowe dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Tak by jednocześnie obniżyć koszty związane z utrzymaniem parku maszyn.

Bez względu na to, czy jest to rutynowy przegląd, remont wózka ,naprawa baterii trakcyjnej ,dostarczenie części czy pomoc w doborze osprzętu zawsze możesz liczyć na niezmiennie wysoki poziom naszego zaangażowania oraz profesjonalne podejście do każdego nawet jednego wózka w Twojej Firmie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy gotowi stawić czoło wyzwaniom których będziecie od nas oczekiwać.

My nie jesteśmy zwykłym serwisem My jesteśmy Grupą Wsparcia Technicznego . Grupą której zależy na budowaniu trwałej więzi z Klientem by jego życie było po prostu Łatwiejsze, a jego sprawny park maszyn naszą wizytówką .

 

Jeśli jesteś gotowy na obniżenie kosztów, czy na nowe rozwiązania w Twojej Firmie to ta oferta jest dla Ciebie . Nie czekaj !!! Napisz, zadzwoń, a nasz doradca stworzy indywidualną ofertę serwisową dla Twojej Firmy by wszystko stało się prostsze!

Pamietaj Cel G.W.T !!!

By Twoj sprawny wozek byl nasza wizytowka !!!